Przeczytaj …
…może tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania…

zespół na wesela

1.Jak można zarezerwować termin na imprezę?

Z zespołem można skontaktować się poprzez e-mail tub telefonicznie.
Preferujemy kontakt telefoniczny ponieważ możemy na bieżąco sprawdzić nasz terminarz i potwierdzić dostępność interesującego Państwa terminu oraz od razu wspólnie ustalić dogodny termin spotkania.

Nie rezerwujemy terminów telefonicznie, rezerwacja jest możliwa tylko poprzez podpisanie umowy.

2. Czy można zobaczyć i posłuchać więcej materiałów?

Po wstępnym zapoznaniu się z naszymi materiałami demo ze strony, można umówić się na spotkanie, w celu obejrzenia bardziej obszernych fragmentów wideo z imprez oraz porozmawiania na temat szczegółów powadzenia uroczystości.

3. Czy jest możliwość obejrzenia zespołu na żywo na weselu?

Z uwagi na to że szanujemy prywatność naszych klientów zarówno tych obecnych jak i przyszłych (a nie każdy życzy sobie aby na sali pojawiały się osoby nie zaproszone na uroczystość), nie zapraszamy potencjalnych klientów na wesela.

Materiały które prezentujemy podczas spotkań, są nagraniami dokonanymi na żywo i prezentujemy je za zgodą osób u których były nagrane.

4. Umowa i płatność

Umowa jest sporządzania w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach na których obie strony składają podpisy. Zamawiający wpłaca zaliczkę w wysokości ok. 10% ustalonej ceny. Pozostała część kwoty jest płatna w dniu imprezy (bezpośrednio po zakończeniu lub w trakcie trwania)

5. Ile jest godzin usługi ?

W cenie umowy mają Państwo obsługę do 12 godzin, godziny dodatkowe są ustalane na bieżąco w trakcie imprezy i są płatne za każdą zadeklarowaną rozpoczętą godzinę.

6. Czy trzeba załatwić transport dla zespołu ?

Zespół na wesela sam zabezpiecza środek transportu. Koszty dojazdu na imprezę do 50 km (w obie strony) jest wliczony w cenę usługi. Powyżej tej odległości doliczone są koszty transportu.

7. Czy zespół na wesela obsługuje „wyprowadzenie” ?

Zespół nie prowadzi tzw. „wyprowadzenia pary młodej”, za to dokładamy wszelkich starań aby nasza obsługa na sali była w pełni profesjonalna.

8. Kiedy zespół przyjeżdża na salę ?

Zespół przyjeżdża na salę ok. 1,5 godz. przed imprezą.

9. Jakie długie są bloki muzyczne ?

Bloki muzyczne nie mają ściśle określonej ilości utworów. Jeśli goście bawią się na parkiecie bloki są przedłużane tak więc blok może składać się zarówno z 6 utworów jak i z 12.
Przerwy regulujemy tak aby nie były zbyt odczuwalne dla gości. Jedynie podczas serwowania posiłków przerwy są przedłużane.

10. Czy podczas przerw jest cisza na sali ?

W trakcie przerw puszczamy zróżnicowaną muzykę.

11. Czy na imprezie będą zabawy dla gości ?

Jeśli goście są chętni możemy poprowadzić zabawy. Zabawy mogą być typu tanecznego lub konkursowego. Ich liczba i rodzaj jest dobierany na podstawie obserwacji przebiegu imprezy.
Nie organizujemy zabaw dwuznacznych ani niesmacznych. Naszym zdaniem uczestnik zabawy ma się równie dobrze bawić jak obserwator.

12. Czy zespół na wesela posiada oświetlenie dyskotekowe i ile kosztuje jego zamówienie ?

Zespół na wesela posiada swoje oświetlenie efektowe oraz wytwornicę pary które wprowadzają bardzo przyjemną atmosferę. Jeśli zamawiający zażyczy sobie inaczej to zabieramy ze sobą nasze światła. Cena za ten element oprawy jest wliczona w cenę naszezj usługi.
Nie zawsze jednak właściciele lokali zgadzają się na korzystanie z wszystkich elementów.

Zespół na wesela

Zaprasza do skorzystania ze swoich usług.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij