Orkiestra weselna ze Śląska

Zapewni doskonałą zabawę

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów wideo. Filmy prezentują przebieg zabawy na naszych imprezach. Prowadzimy obsługę konferansjerską. Wcielamy się w rolę wodzireja i zabawiamy gości. Proponujemy zabawy i konkursy a także organizujemy wspólne tańce integracyjne.

 

Nasza zespołowa Madonna 😉

 …a dyskoteka gra !!! … – czyli Maanam i „Cykady…”

Akord Sound – „w pigułce” 😉

Czyli … Przed obejrzeniem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż … 🙂
… mimo wszystko gwarantujemy że oglądanie będzie zupełnie bezpieczne !!! 🙂

Jak bawimy ?
Co tu dużo opowiadać … zobaczcie sami 🙂

Doskonała atmosfera podczas zabawy z naszym zespołem 🙂
Tym razem zapraszamy na magiczny Mannequin Challenge

Sławomir rządzi !!! – Miłość w Zakopanem

YMCA – Zawsze hit na imprezach

Demo naszej „Super Dziewczyny”

 

Krótka migawka z naszej próby !!!

Nie tylko szaleństwo z naszym udziałem … potrafimy być również poważni 🙂 !

A teraz – Daleeeeej jedziemy na maksaaaa !!!

Poloneza zacząć czas … powiedziała rdza do rdzy… 😉

 

Paula – Od dziś tylko Reggae 😉

Prezentujemy filmik jak bawiliśmy się na sesji foto 🙂

 

 

Doskonała zabawa przy muzyce zespołu muzycznego to podstawa dobrej atmosfery. Bardzo często osoby poszukujące odpowiedniej oprawy muzycznej wesela lub innej imprezy okolicznościowej zaglądają do działu wideo sprawdzić jak może wyglądać przebieg zabawy. Na wszelkich zabawach tanecznych ważny jest nie tylko repertuar muzyczny i wykonania zespołu ale również sposób prowadzenia całej zabawy. Oczywiście są różne kapele które np. imprezę typu wesele traktują jak koncert i ważne dla nich jest tylko to żeby „odegrać swoje”. Jeśli goście weselni będą chętni do tańca i nie będą zbytnio skrępowani nowym towarzystwem (pamiętajmy że na weselu spotykają się dwie nie znające się jeszcze rodziny) to dla udanej zabawy może to wystarczyć. Inaczej jest gdy gości ciężko zachęcić do wyjścia na parkiet. Niejednokrotnie wtedy bardzo pomocna (a nawet czasami niezbędna) jest orkiestra weselna która poprowadzi wspólne zabawy integracyjne. To czy na waszej imprezie nie zabraknie tego ważnego elementu imprezy można się dowiedzieć właśnie z fragmentów wideo z tego działu. Oprócz tego że dbamy aby na Waszym weselu był prawie każdy gatunek muzyczny tak aby każdy znalazł muzykę dla siebie to wcielamy się również w rolę wodzirejów i animatorów zabaw i wspólnych tańców. Bardzo często właśnie wspólne tańce integracyjne są tym elementem imprezy który powoduje że zabawa nagle „rusza z kopyta” i wszyscy chętnie wychodzą na parkiet. Zapraszamy jeszcze raz do zapoznania się z naszym działem filmów wideo. Zamieściliśmy tam filmy które pokazują przekrojówkę repertuarową którą proponuje nasza orkiestra weselna ale znajdziecie również króciutkie fragmenty okazujące nasze propozycje zabawy przy wspólnych tańcach. Oczywiście w naszym repertuarze wodzirejskim można znaleźć również zabawy konkursowe gdzie można wykazać się duchem walki.

Pozdrawiamy Was serdecznie

Orkiestra weselna Akord Sound

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij