Podziękowania dla rodziców.

Ostatnio było o oczepinach więc dzisiaj o pewnego rodzaju tradycji która często oczepiny kończy . Oczywiście nie jest powiedziane, że dziękować rodzicom trzeba koniecznie po oczepinach , można to śmiało zrobić przed nimi lub np. zaraz po powrocie z kościoła. To Wy zdecydujecie. Ale na pewno się z nami zgodzicie że to jeden z ważniejszych momentów każdego wesela. I jak do każdego ważniejszego punktu Waszej uroczystości należy się do nich przygotować.

Pamiętajmy zatem aby przedyskutować ze swoim zespołem najważniejsze kwestie czyli : o której godzinie chcecie rodzicom podziękować , kto będzie podziękowania prowadził – zespół czy Wy sami i dość ważna ale przede wszystkim delikatna kwestia – warto uprzedzić zespół czy macie oboje rodziców – taka informacja pomoże uniknąć sytuacji w której ktoś mógłby poczuć się niekomfortowo. Kolejny krok to wybór dedykacji muzycznej – tu starajmy się wybrać taką piosenkę która przede wszystkim spodoba się rodzicom a nie Wam 😉 – bo przecież o nich tu chodzi i to im ma ona sprawić przyjemność. I w zasadzie możecie uznać, że wszystko w tym temacie macie omówione. Zostaje Wam już tylko pomyśleć o pamiątce dla rodziców – na rynku znajdziecie podziękowania w formie wierszyków zatopionych w szkle, dyplomów, obrazków, filmów robionych na zamówienie z Waszych zdjęć itp. Ale zanim zdecydujecie się na gotowy dyplom lub wierszyk zachęcamy Was do wspomnień i do ułożenia własnych podziękowań – przecież to Wy znacie swoich rodziców najlepiej.

Przypomnijcie sobie uśmiech mamy gdy cieszyła się z waszych sukcesów , dotyk gdy tuliła Was po jakiejś porażce , słowo pocieszenia gdy obdarliście kolana. Wspólne wakacje, może wierszyki których Was uczyła, smakołyki które podsuwała, i czas kiedy wstawała przed Wami żeby zrobić Wam śniadanie. Warto pomyśleć o spacerach z tatą i wspólnym graniu w piłkę , o tym że pokazywał Wam świat od tej męskiej technicznej strony i mówił że porażka nie oznacza końca świata i zawsze trzeba próbować przekuć ją w sukces. A jak już powspominacie „ubierzcie” te wspomnienia w słowa i sukces murowany . A jeżeli nie wiecie jak się do tego zabrać ale podrzucicie kilka wspomnień dzwońcie do nas – jest ktoś kto pomoże…