A teraz idziemy na jednego … czyli co nieco o blokach muzycznych

Sprawa indywidualna, każdy zespół weselny traktuje ją inaczej i my nie jesteśmy tutaj wyjątkiem. Pozwólcie, że będziemy mówić dzisiaj tylko we własnym imieniu i skupimy się na sprawach które w tym temacie podczas spotkań z Wami omawiamy najczęściej . A więc zaczynamy:

Po pierwsze: czas.

Moglibyśmy, ale nie obiecamy, że nasze bloki muzyczne będą trwały 15, 20 lub 30 minut. Jest jeden wyjątek – na Wasze wyraźne życzenie zagramy np. 15 minut i zrobimy np. 10 minut przerwy.

Po drugie: Akord Sound czyli zespół na wesele ze śląska – jest dla Was i Waszych gości a nie na odwrót.

Jeżeli więc goście się bawią i domagają kolejnych piosenek dokładamy do bloku kolejne utwory, jeżeli goście zmęczeni poprzednim blokiem – w którym właśnie domagali się więcej i więcej – zaczynają zmierzać nieco mniej tanecznym krokiem do stolików pozwalamy im nabrać sił.

Po trzecie: dziękujemy kochani rodzice…

Czyli ważne momenty waszego wesela – uzgadniamy z Wami moment podziękowań dla rodziców, oczepin lub innych atrakcji zarówno w zakresie czasu jak również formy – jest to dla nas jedna z informacji pozwalająca dobrze zaplanować zabawę.

Po czwarte: żeby mieć siły do tańca trzeba jeść ; )

A żeby nie grać, gdy kelnerzy roznoszą do stolików smakołyki, na początku wesela trzeba zrobić mały rekonesans. Po nim już wiemy, o której podawane są ciepłe posiłki lub tort – to kolejna informacja w oparciu o którą układamy plan zabawy. Bierzemy oczywiście pod uwagę, że np. godzina kolacji może się nieco zmienić, ale już nasza w tym głowa żeby – jak na orkiestrę weselną przystało – wszystko ze sobą dobrze zagrało 😉

Po piąte, szóste oraz kolejne … poznamy już niebawem w następnym poście 🙂 .

Do zobaczenia

Zespół Akord Sound.